#
Wstecz

Weź udział w Przyspieszonym Kursie Wizualizacji 3D z Lumion

by | April 17, 2024 | Blog

Od Beginnera
do Pro Renderera

Jak w świecie, w którym AI nie daje jeszcze rady robić dobrych, powtarzalnych wizualizacji architektonicznych, tworzyć je samodzielnie na wpół automatycznie? Czy można tworzyć realistyczne wizualizacje 3D, nawet jeśli nie ma się żadnej wiedzy o renderowaniu? I to w godzinę po pierwszym otwarciu programu?

Zapisz się na Przyspieszony Kurs Wizualizacji 3D z LUMION, a nim się obejrzysz, zaczniesz prezentować swoje projekty jak najlepsi!

Premiera 25 kwietnia w Spotkaniu na Śniadanie w telewizji archiDESK.pl.

Od Beginnera do Pro Renderera

Przyspieszony Kurs Wizualizacji 3D z Lumion

Aktywność towarzysząca w programie Spotkanie na Śniadanie w telewizji archiDESK.pl

Data: 25 kwietnia
Godzina: 9:00 – 11:00 (I lekcja) oraz 12-13:30 (II lekcja)
Gdzie: online
Zapisy: tak, TUTAJ

W kursie Od Beginnera do Pro Renderera nauczymy Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć by samodzielnie tworzyć rendery. Być może zlecasz je obecnie na zewnątrz lub mozolnie tworzysz w mało przyjaznym narzędziu? Albo zależy Ci na tym, by tak zaprezentować projekt, aby olśnić swoją wizją klienta? A może potrzebujesz elastycznego narzędzia, które pozwala na wykonanie zmian w wizualizacji od ręki, bo przy projektach wnętrz jest sporo uwag od klientów?

 

Przyspieszony Kurs Wizualizacji 3D uzbroi Cię w wiedzę i praktykę tworzenia wizualizacji, tak byś przeszedł od aspiracji do działań. To kurs dla architektów, zarówno tych projektujących kubaturę, jak i wnętrza i ogrody. Aby nie przegapić kursu i wziąć w nim udział bezpłatnie, zapisz się już dziś.

 

Zaczynamy już 25 kwietnia mocnym startem – dwie pierwsze lekcje mają swoją premierę w programie Pytanie na Śniadanie w telewizji archidesk.pl. Spotykamy się pod tym linkiem o godzinie 9.00 na pierwszej części kursu, a następnie o 12.00 na drugiej lekcji. Zapisz się tutaj, aby nie przegapić ani jednej lekcji!

I część kursu – pt. Zacznij tworzyć wizualizacje – to ekspresowy start w wizualizacje z programem Lumion.
Pokażemy Ci jak w najprostszy i najszybszy sposób możesz stworzyć fotorealistyczną wizualizację. Poznasz workflow i sprytne techniki na tworzenie renderów, gdy deadline masz na wczoraj. Pokażemy Ci funkcje, które są must-have, jeśli szukasz nowoczesnego narzędzia do renderingu 3D. A także na co zwracać uwagę patrząc na rendery innych – co sprawia, że wizualizację można pomylić ze zdjęciem?
II część kursu – pt. Materiały, które chce się aż dotknąć – to już głębokie zanurzenie w ważny aspekt fotorealizmu.
Półprzezroczyste szkło, przyjemnie włochaty koc a może zielona ściana z bluszczu? Dowiedz się jak pracować z materiałami, by nie wyglądały plastikowo i wiernie oddawały Twoją wizję. Zdziwisz się jak szybko uzyskasz efekt, który potrafi zachwycić!

Jeszcze więcej technik i wskazówek

Dwie pierwsze części kursu to dopiero początek! W kolejnych lekcjach nauczysz się operować światłem, tworzyć video czy budować własny styl wizualizacyjny. Już niedługo odsłonimy program kolejnych lekcji. Zapisz się już dziś!

Prowadzący:
Rafał Pankowski
Szef zespołu Lumion Polska, architekt, grafik 3D.

Jako oficjalny dystrybutor programu Lumion na Polskę od 13 lat propaguje rendering GPU wśród projektantów i architektów.

Zobacz więcej