Lumion dla

Graphisoft ArchiCAD

Usprawnij pracę dzięki renderowaniu w czasie rzeczywistym dla ArchiCAD.
Zamień surowe projekty 3D w piękne, zapadające w pamięć wizualizacje.
Wybierz program tak łatwy, że nie wymaga szkolenia.

Tchnij życie w swój projekt z ArchiCADa

Możesz lepiej przekonać klienta do swojej wizji ukazując go w kompletnym, bogatym w szczegóły kontekście. Wszystko, czego potrzebujesz, to model 3D z projektu ArchiCAD, a Lumion pomoże Ci go ożywić.

Wszystko masz tu w jednym miejscu – światła i cienie, tekstury i animowane obiekty w scenie. W mniej niż godzinę uchwycisz projekt w jego rzeczywistym otoczeniu lub w ujęciu koncepcyjnym i wyrenderujesz obrazy, filmy lub panoramy 360. Pozwoli Ci to komunikować się z klientem za pomocą wizualizacji, już na etapie wstępnej koncepcji.

A co najlepsze – możesz nauczyć się tworzyć piękne rendery za pomocą Lumion w mniej niż 15 minut. Bez konieczności specjalistycznego szkolenia, bez żadnych wcześniejszych doświadczeń w wizualizacji.

 LiveSync dla ArchiCAD

Modeluj i renderuj w czasie rzeczywistym

Dzięki wtyczce, LiveSync dla ArchiCAD, modelowanie i renderowanie łączą się w jeden płynny proces.

Lumion LiveSync umożliwia wizualizację modeli ArchiCADa podczas wprowadzania bieżących zmian, szybkie testowania wersji projektów, łatwy doboru materiałów i oświetlenia.

Możesz tworzyć wizualizacje na każdym etapie projektu. A gdy klient zgłasza uwagi do projektu — zmiany wprowadzisz od ręki!

Przyspiesz swój rendering 3D

Lumion oferuje szereg korzyści w zakresie renderowania 3D. Od szybkości i łatwości po wyjątkową jakość wizualną, Lumion sprawia, że proces renderowania jest łatwy i bezstresowy na każdym etapie rozwoju projektu.

Z pomocą Lumion LiveSync dla ArchiCAD, możesz modelować i renderować jednocześnie, oszczędzając czas obu czynności.

By modeling your design in Lumion’s breathtaking environments, you can always see how your choices will impact the final result.

Rozwiązuj problemy projektowe, badając interakcję modelu z rzeczywistymi elementami, takimi jak światło i cień. Ulepszaj prezentacje, wprowadzając zmiany w modelu na bieżąco i renderując je w mgnieniu oka.

Dodatkowo, dzięki tysiącom wysokiej jakości materiałów i zasobów 3D w bibliotece Lumion, łatwiej niż kiedykolwiek jest tchnąć piękno, teksturę i realizm w projekty.

Eksportuj z ArchiCAD do Lumion

Chociaż zalecamy korzystanie z wtyczki LiveSync w celu szybszej i bardziej wydajnej pracy, Lumion zapewnia również płynną i niezawodną funkcjonalność, jeśli wolisz zaimportować plik modelu ArchiCAD.

Możesz z łatwością wyeksportować swój model z ArchiCADa jako plik Collada (.DAE) i zaimportować go do Lumion.

Wskazówki dotyczące renderowania dla ArchiCAD

Czy wiesz, że możesz zastąpić zaimportowane obiekty ArchiCAD obiektami z biblioteki Lumion?

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego niektóre materiały są automatycznie konwertowane na wodę i szkło w Lumion?

Bez względu na to, co próbujesz osiągnąć, możesz znaleźć pomocne informacje w Bazie Wiedzy lub skontaktować się z podobnie myślącymi wizualizatorami i architektami z całego świata za pośrednictwem the Społeczności Lumion.

Dla kogo jest Lumion

Architektura

Wizualizuj przestrzenie z wielką łatwością, w renderingu najwyższej jakości

Wnętrza

Wizualizuj wnętrza tak, jakby były już gotowe do zamieszkania lub pracy

Krajobraz

Kreuj żywe krajobrazy detalami jak w naturze

Edukacja

Korzystaj z bezpłatnej licencji dla polskich studentów i uczelni