Wizualizacje architektury

Zobacz jak Twoje modele 3D i projekty ożywają

Pokaż piękno swoich projektów architektonicznych dzięki Lumion

Potrzebujesz szybko zwizualizować swoje projekty i zobaczyć je wraz z teksturą, kolorem i w konkretnym, realistycznym otoczeniu? Program do wizualizacji architektonicznej Lumion właśnie to pomoże Ci zrealizować.

Od prezentacji dla klientów po prace nad projektem, Lumion ujawnia piękno projektu pokazując go w rzeczywistym lub koncepcyjnym otoczeniu. A co najlepsze, Lumion ułatwia samodzielne tworzenie pięknych obrazów, filmów i panoram 360, szybko i bez specjalistycznego szkolenia.

Model wykonany przez VIS3DARQ.

Wypróbuj Lumiona za darmo przez 14 dni

Najlepsze oprogramowanie do wizualizacji dla architektów

Lumion jako część pakietu oprogramowania dla architektów i projektantów zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby sprostać wymaganiom wizualizacji architektonicznej. Dzięki szerokiej kompatybilności z wszystkimi formatami plików CAD, Lumion pomaga architektom w ich codziennej pracy zawodowej poprzez usprawnienie procesu projektowania od modelu 3D do pięknego renderingu.

Import trwa kilka sekund, a intuicyjny edytor pozwala z łatwością tchnąć życie w projekt. Teksturuj model za pomocą ponad 1.350 wysokiej jakości materiałów z biblioteki materiałów programu Lumion.

Zasadź drzewa, krzewy, kwiaty i inne obiekty zieleni, aby pokazać budynek w żywej scenerii. Umebluj projekt za pomocą ponad 6.900 przedmiotów dostępnych w bibliotece. Zmień nasłonecznienie. Włącz opady deszczu lub śniegu. Stwórz piękną grę światła i cienia. I spraw, by Twój projekt ożył.

Bez względu na to, w jaki sposób wyobrażasz sobie projekt, Lumion zmniejsza ilość pracy, jaką musisz wykonać, aby uchwycić swoją wizję i przekazać ją innym.

3 powody, dla których architekci używają Lumiona do wizualizacji swoich projektów 3D

1. Wizualizacje możesz wykonać samodzielnie

Kiedy potrzebujesz zwizualizować swoje modele 3D w żywym, pięknym otoczeniu z atrakcyjnymi materiałami, program do wizualizacji Lumion oferuje przyjazne środowisko i intuicyjne narzędzia do szybkiego tworzenia pięknych obrazów, animacji i panoram 360.

Obejrzyj film po prawej stronie, aby zobaczyć, jak Lumion może pomóc w stworzeniu wizualizacji w mniej niż 5 minut.

2. Rendering w czasie rzeczywistym dzięki LiveSync

Lumion LiveSync umożliwia utworzenie płynnego połączenia w czasie rzeczywistym między kilkoma popularnymi programami do modelowania a Lumionem. Dzięki wtyczce LiveSync wszelkie zmiany dokonane w programie do modelowania są natychmiast widoczne w projekcie Lumion, co umożliwia pracę nad modelem 3D przy jednoczesnym oglądaniu go w zapierającym dech w piersiach środowisku programu Lumion.

Funkcja Lumion LiveSync jest dostępna dla programów SketchUp, Revit, ArchiCAD, Autocad, Rhino i Vectorworks.

3. Osiągnij więcej dzięki pięknym wizualizacjom

Jako kompletny, przyjazny dla architekta program do wizualizacji 3D, Lumion posiada szeroką gamę najnowocześniejszych funkcji, aby sprostać zmieniającym się potrzebom firm architektonicznych, od tych największych do rozwijających się firm lokalnych.

Zobacz, co możesz osiągnąć, oglądając ten film pokazowy z animacjami od użytkowników Lumiona.