Co nowego?

LUMION 9.3 JUŻ DOSTĘPNY
Ożywione otoczenie. Piękne przestrzenie. Renderowane w sekundy.

 

Lumion od zawsze starał się na nowo definiować, jaki powinien być rendering: szybki, bezstresowy, z wyjątkowym rezultatem. Teraz, z Lumionem 9, nie tylko poczujesz przestrzeń. Błyskawicznie tchniesz w swój projekt życie, tworząc jednocześnie fotorealistyczne otoczenie dla niego szybciej niż kiedykolwiek.
Dodaj jednym kliknięciem Realistyczne Niebo, aby rzucić nowe światło na swoją scenę i szybko stworzyć unikalny styl dla twoich projektów. Pozwól, aby realistyczny deszcz podkreślił przytulne przestrzenie, które możesz teraz ozdobić włochatym dywanem, czy miękkimi kocami. Zastosuj nowy edytowalny materiał z trawą 3D, aby uzyskać bliskie rzeczywistości ujęcie ogrodu i niemalże poczuć pod stopami świeżo ścięty trawnik.
Nowe, usprawnione narzędzia do budowania pomogą ci tworzyć rozbudowane sceny w minuty. Dodaj do tego powalającą prędkość renderingu, a olśniewające wizualizacje i filmy staną się dostępne na wyciągnięcie ręki w każdym z twoich projektów. Użyj Lumiona 9, aby pokazać autentyczne piękno twoich projektów i by wytworzyć prawdziwą więź z klientem.

Reduced Size Window Move - Co nowego?

LUMION 9.3 – CO NOWEGO?
LiveSync for Vectorworks

 

Lumion 9.3 zwiększa płynność działania renderingu w czasie rzeczywistym dzięki ulepszeniom funkcji LiveSync dostępnej dla programów Revit, SketchUp, ArchiCAD, Rhino, a teraz również Vectorworks.

Jednym kliknięciem możesz zsynchronizować swój model 3D z Vectorworks z Lumionem, który wzbogaci go o eleganckie materiały i obiekty z ogromnej biblioteki. Błyskawicznie ujrzysz swój model w jego rzeczywistym, ożywionym otoczeniu, niezależnie od tego, czy to centrum metropolii, czy malowniczy wiejski krajobraz.

Lumion 9.3 jest darmową aktualizacją dla użytkowników programu Lumion 9. Zamawiając Lumiona 9 lub dodatkowe stanowisko automatycznie otrzymasz teraz Lumiona 9.3.

LUMION 9 - NAJWAŻNIEJSZE NOWOŚCI

REALISTYCZNE OTOCZENIE, PRAWDZIWE PIĘKNO. RENDEROWANE SZYBCIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK.

Lumion 9 przynosi nam Realistyczne Niebo HDRI. Wybierz jedno i obserwuj, jak świetnie współpracuje z nowym efektem Światła Dziennego, aby rzucić nowe światło na twój obiekt i umieścić go w sugestywnym kontekście, fantastycznie zespalając z tłem.

DOTYK, ZAPACH I CZUCIE W URZEKAJĄCYCH WIZUALIZACJACH ARCHITEKTONICZNYCH.

Nowe wysokorealistyczne Materiały Włochate i Trawa 3D upiększą twoje projekty przyciągając uwagę klientów, którzy z łatwością będą mogli wyobrazić sobie ich dotyk, zapach i dźwięk.

*Lumion zawiera około 1/3 z całkowitej liczby obiektów w bibliotece, podczas gdy Lumion Pro zawiera pełną bibliotekę.

SZYBKO BUDUJ WIARYGODNE OTOCZENIE DLA NIEWIARYGODNIE PIĘKNYCH WIZUALIZACJI.

Lumion 9 podnosi poprzeczkę w dziedzinie szybkości i łatwości budowania kontekstu dla twojego modelu. Funkcje takie jak LiveSync pozwalają na jednoczesny rendering w czasie rzeczywistym z popularnymi programami do modelowania począwszy od Revita, przez SketchUp, ArchiCAD, a teraz również Rhino.

Lumion 9 przynosi również wiele innych funkcji i setki nowych obiektów do biblioteki. I nieważne, czy pracujesz nad prostym domkiem, gęstym ogrodem, czy intensywną zabudową miejską, udoskonalona metodyka dla początkujących, usprawnione narzędzia budowania sceny i uproszczona biblioteka w Lumionie 9 pomogą ci przejść od gołego modelu 3D do olśniewających wizualizacji w rekordowym czasie.