Co nowego?

 

Tchnij życie w wizualizacje z programem Lumion 12

When you imagine your next project, what do you see? How does it feel? And more importantly, will your client be able to feel it too? With Lumion 12 you can iterate and share your vision exactly as you imagine it — full of beauty, atmosphere and emotion.
Lumion 12 is coming soon, so stay tuned for more information about the variety of new features, content and tools to inspire the process from imagination to final render.

 

Sprawdź co nowego w wersji Lumion 11

Lumion 11 - najważniejsze nowości

Zamknij oczy i wyobraź sobie, że oglądasz na żywo budowę twojego projektu. Co widzisz? Co czujesz?

Z programem Lumion 11 zrealizowanie twojej wizji projektu nigdy nie było łatwiejsze. Nowe opcje jak np. widoki prostokątne, minimalizują wysiłek niezbędny do stworzenia rzutów i przekrojów pełnych życia, kolorów i własnego, niepowtarzalnego stylu. Dzięki animowanemu pojawianiu się obiektów możesz pokazać jak części budynku łączą się i wchodzą w interakcje, budując dialog z widzem.

Lumion 11.3 – nowe funkcje

 

Architekci uwielbiają używać Lumiona z jednego ważnego powodu – pozwala tchnąć życie w wizualizacje. Lumion sprawia, że tworzenie wizualizacji to integralna część procesu projektowania. Pomaga uzyskać piękne rezultaty z łatwością, na każdym etapie projektu. Jego elegancki i prosty styl pracy prowadzi Cię przez cały proces dostarczając wiele radości. Bez względu na to, czy chodzi o rozwijanie projektu czy prezentację dla ważnego klienta, Lumion 11.3 konsekwentnie ulepsza proces tworzenia renderingów sprawiając, że architekci i sztuka renderowania są jeszcze bliżej siebie.
Nie będziesz więcej tracić godzin na domysły i próbowanie, bo szybko i bez trudu stworzysz urzekające obrazy i filmy.  Dzięki Lumionowi 11.3 pomysły powstałe w twojej wyobraźni z łatwością przeniesiesz na ekran komputera, dzięki czemu tworzenie wizualizacji staje się codziennym narzędziem w zestawie narzędzi projektowych. Tchnij życie i emocje w swój projekt i ciesz się tworzeniem wizualizacji. Dowiedz się więcej o tym jak Lumion 11.3 zmienia podejście architektów do renderowania.

 

Podkreśl wyjątkowość swoich projektów

Dzięki programowi Lumion 11, wizualizacja stała się integralną częścią procesu projektowania, działaniem, które inspiruje do śmiałych wizji.

 

 

 

Uchwyć niuanse rzeczywistości w swoich projektach

Z Lumionem możesz pokazać piękno życia w swoich projektach. Z łatwością zwizualizujesz nastrój deszczowego dnia, leniwych niedzielnych poranków, chwile z życia Nowego Jorku, czy spokoju wsi.

 

Nowe obiekty i materiały

 

Ciesz się prostszą organizacją procesu tworzenia wizualizacji

Lumion idealnie pasuje do twojego stylu pracy i utrwalonych praktyk począwszy od pierwszych szkiców, aż po końcową dokumentację twojego projektu. Lumion jest prosty do nauczenia i łatwy w użyciu. Sprawia, że proces tworzenia wizualizacji daje satysfakcję i jest radosnym doświadczeniem.

 

Opracuj swoją wizję projektu bez trudu

Lumion jest integralną częścią procesu projektowania zapewniając szybkość i inspiracje, gdy przechodzisz od pomysłu do realizacji wybudowanego obiektu lub terenu zielonego.

 

Jeszcze większy realizm w oświetleniu obiektów, zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz
Zmiany u podstaw

 

Opowiedz historię swojego projektu z Lumionem 11.3

Oświetlenie w architekturze to podstawa. Gra cieni i świateł sprawia, że zaczynasz czuć to „coś”. Dlatego wejście do pokoju może wywołać gęsią skórkę, a wypoczynek na tarasie w letni wieczór stać się niezapomnianym wspomnieniem. Dzięki prostocie, która jest tak naturalna jak szkicowanie na kartce papieru, Lumion 11.3 poprowadzi Cię, kiedy będziesz chciał uchwycić szczególny nastrój i oddać wyjątkowość projektowanych przestrzeni.
Rozprosz światło w projekcie sypialni, rzucając cienie wyposażenia na ściany i sufit. Ukaż piękno, atmosferę oraz pozornie przypadkowe detale, które przybliżą jak będzie toczyć się prawdziwe życie w zaprojektowanym przez Ciebie domu. Dodaj niepowtarzalny klimat, przekazując jak będą poruszać się ludzie w projektowanym otoczeniu lub budynku komercyjnym. Lumion 11.3 zdejmuje ograniczenia w sposobach prezentowania klientom emocji i wrażeń zawartych w Twoim projekcie.