#
Wstecz

Okiełznaj moc natury dzięki Lumion 2024

by | March 7, 2024 | Blog

Zapowiedź nadchodzących ulepszeń

Zanurz się w niezrównanym realizmie natury

Niedawno zaprezentowaliśmy nowy, tętniący życiem dodatek, który wkrótce pojawi się w następnej wersji: cienie kolorowych szyb wykorzystujące technologię ray tracingu.

Lumion 2024 oferuje znacznie więcej, jeśli chodzi o wierne odwzorowanie światła i jego interakcji z różnymi teksturami. Tym razem zabieramy Cię za kulisy, aby rzucić okiem na kolejne bardzo pożądane ulepszenie, nad którym pracowaliśmy: naturę wykorzystującą ray tracing.

Wizualizacje mają moc wypełniania luki pomiędzy projektami koncepcyjnymi a namacalnym, zmysłowym doświadczeniem przestrzeni widzianej wraz z otaczającym ją krajobrazem. Dzięki nadchodzącym ulepszeniom ray tracingu w Lumion 2024 możesz zaprezentować dynamiczną relację między środowiskiem zabudowanym a środowiskiem naturalnym w dokładniejszy i bardziej wciągający sposób.

Oddaj rzeczywistość, listek po listku

Piękno natury przejawia się w jej odbiciach. Lśniąca tafla jeziora, gra światła przez koronę lasu lub spokojna symetria lustrzanego odbicia krajobrazu. Lumion 2024 sprawia, że jest to możliwe. Ray tracing pozwala uchwycić te momenty z wyrazistością i precyzją, tworząc zapierające dech w piersiach sceny, które wywołują zachwyt.

Zobacz, jak może wyglądać magia ray tracingu. Zobacz, jak naturalne elementy pojawiają się na odbijających powierzchniach, tak jak w rzeczywistości. Zobacz, jak zieleń elegancko odbija się w szybach, a odbicia drzew falują na powierzchni wody. Wszystko to i jeszcze więcej znajdziesz w Lumion 2024.

Przebić się przez szum

Czeka nas bardziej usprawniona praca z ray tracingiem. Wraz z wprowadzeniem nowego odszumiania w czasie rzeczywistym dla trybów Zdjęcie i Film, podglądy będą płynniejsze, szybsze i znacznie wyższej jakości.

Technologia Nvidia Real-time Denoising (NRD) umożliwia dokładne wyświetlanie obrazów i filmów z ray tracingiem niemal natychmiast. Ta innowacja zapewnia szybki wgląd w to, jak będzie wyglądał ostateczny render, umożliwiając bardziej wydajną pracę nad wizualizacją.

Lumion 2024 – podgląd w trybie Zdjęcie

Nie daj się wyprzedzić

Zobacz więcej