Webinarium

Lumion 10 – szybka wizualizacja architektury bez kompromisów.
Webinarium – 02.04.2020, godz. 10:00.

 

Zapraszamy na bezpłatne webinarium dla architektów i projektantów  „Lumion 10 – szybka wizualizacja architektury bez kompromisów”,
które odbędzie się w czwartek, 2 kwietnia o 10:00.

Zobacz, jak oszczędzić czas bez oszczędzania na jakości. Sprawdź, jak bezstresowo i z łatwością ożywić swój projekt wykorzystując Lumion 10.

Webinarium – 2 kwietnia 2020, godz. 10:00
Rejestracja
Prowadzący – Rafał Pankowski / Lumion Polska
Wydarzenie na facebooku

Lumion umożliwia tworzenie niezwykłych wizualizacji szybciej niż kiedykolwiek przedtem bez wcześniejszego szkolenia. Dziesięć wersji programu Lumion to dekada niezawodnego i intuicyjnego oprogramowania do wizualizacji stworzonego specjalnie dla architektów i projektantów.

Lumion to najszybsze na świecie oprogramowanie do renderingu 3D. W sekundy pozwala zwizualizować modele CAD w formie filmów lub obrazów w realistycznym otoczeniu w piękny, artystyczny sposób.

Importuj swoje modele z takich narzędzi jak Revit, 3ds Max, SketchUp, AutoCAD, Rhino albo ArchiCAD oraz z wielu innych programów do modelowania, a Lumion tchnie w twoje projekty życie za pomocą realistycznych krajobrazów, miejskiego otoczenia, stylowych efektów, tysięcy obiektów i materiałów zawartych w bibliotece.

Dodatkowo webinarium zbiega się w czasie z opublikowaniem najnowszego wydania programu. Lumion 10.3 jest już dostępny! Więcej informacji tutaj.

webinarium w5 1024x536 - Webinarium