01 e1556273918519 - SketchUp26 września 2018
 • LiveSync
 • Modelowanie
 • SketchUp

SketchUp

RENDERUJ MODELE Z PROGRAMU SKETCHUP W MGNIENIU OKA

 

Lumion oferuje łatwe renderowanie modeli z programu SketchUp w czasie rzeczywistym. Modeluj swój projekt SketchUp w pięknym otoczeniu, które jest tak realistyczne, jakbyś kształtował prawdziwe budynki. Lumion skierowany jest dla architektów, którzy szukają efektywniejszego sposobu pracy w programie SketchUp. Dzięki wtyczce LiveSync możesz skonfigurować wizualizację modelu SketchUp w czasie rzeczywistym. Zmień kształt modelu CAD, a zobaczysz, zachodzące zmiany w czasie rzeczywistym w realistycznym środowisku Lumiona.

DLACZEGO WARTO KORZYSTAĆ Z LUMIONA JAKO NARZĘDZIA DO RENDEROWANIA MODELI SKETCHUP

 

 • Natychmiastowa wysoka jakość podglądu sceny podczas pracy
 • Lumion przekształci materiały SketchUp w realistyczne materiały
 • Dodaj ludzi, samochody, meble, wodę, drzewa, pogodę i nie tylko
 • Otrzymuj wysokiej jakości wizualizacje, filmy lub panoramy 360
 • Dodaj style do swoich zdjęć jednym kliknięciem

DODAJ W PROSTY SPOSÓB STYL DO SWOICH RENDERÓW

 

Koniec z szukaniem właściwych efektów. Dawno minęły czasy skrupulatnie równoważących się suwaków. Gdy przypiszesz materiały do modeli 3D i dodasz obiekty Lumion, kliknij przycisk Style. W jednej chwili twój projekt staje się pięknym renderingiem z dokładnie zbalansowaną kombinacją efektów dla wnętrz i architektury.

ZOBACZ VIDEO TUTORIAL

NAJWAŻNIEJSZE CECHY LIVESYNC W SKETCHUP

 

 • Synchronizacja punktu kamery
 • Korzystanie z materiałów Lumiona na synchronizowanych obiektach
 • Synchronizacja w czasie rzeczywistym materiałów i wizualizacji
 • Automatyczny import modelu do Lumiona, bez potrzeby oddzielnego importu

ŁATWY RENDERING MODELI Z SKETCHUP – EXPORT DO LUMIONA

 

Lumion jest kompatybilny z prawie wszystkimi narzędziami do projektowania 3D i oferuje bezproblemowy import plików SketchUp. Akceptuje zarówno rodzimy .SKP, jak i inne popularne formaty plików 3D, takie jak COLLADA (.DAE) i .FBX.

Poniższy video tutorial pokazuje, jak w łatwy sposób zaimportować modele SketchUp do Lumion, oraz jak szybko i łatwo ponownie załadować zmiany.

 

LIVESYNC DLA SKETCHUPA

5 NAJWAŻNIEJSZYCH POWODÓW, DLA KTÓRYCH LUDZIE WYBIERAJĄ LUMIONA DO RENDEROWANIA MODELI STWORZONYCH W SKETCHUPIE.

 

1. MOŻESZ ZROBIĆ TO SAMEMU!

Lumion umożliwia każdemu stworzenie filmów i obrazów bez wcześniejszego przeszkolenia. To funkcjonalne narzędzie do tworzenia pięknych wizualizacji 3D. Nie musisz już zlecać wizualizacji oszczędzając czas i pieniądze. Wszystko, czego potrzebujesz, to model 3D, a Lumion zajmie się resztą. Z Lumionem dostajesz wieloletnie doświadczenie ekspertów w dziedzinie grafiki komputerowej przedstawione w łatwy sposób. Lumion współpracuje ze wszystkimi programami do projektowania 3D, takimi jak Revit, SketchUp i ArchiCAD.

 

2. BARDZO SZYBKIE REZULTATY

Lumion pozwala edytować projekt w czasie rzeczywistym. Oznacza to, że możesz ustawić wizualizację w kilka minut i dokonywać szybkich zmian w trakcie pracy, a dzięki temu zaoszczędzić czas. Technologia renderowania przy pomocy kart graficznych pozwala na tworzenie animacji w czasie nieporównywalnie krótszym w stosunku do innych silników renderujących, dzięki temu nie musisz korzystać z  farm renderujących.

 

3. DUŻA BIBLIOTEKA OBIEKTÓW I ROŚLIN

Renderowanie to tylko jedna z rzeczy niezbędnych do stworzenia efektownych wizualizacji. Do tworzenia wspaniałych wizualizacji potrzebne są również piękne przestrzenie, woda, trawa, materiały, rośliny, ludzie, drzewa i wiele innych obiektów. Lumion zawiera ogromną bibliotekę treści z narzędziami, materiałami i efektami artystycznymi. Wszystko jest doskonale zintegrowane, dzięki czemu możesz natychmiast dodawać drzewa, ludzi i inne treści, aby tchnąć życie, oświetlenie i atmosferę w swoje wizualizacje.

 

4. NOWE SPOJRZENIE NA WIZUALIZACJĘ

Ograniczeniami tradycyjnych wizualizacji jest czas rendering, złożoność oprogramowania, skomplikowana edycja grafiki. Lumion dostarcza narzędzia umożliwiające tworzenie wizualizacji i animacji w szybki i prosty sposób bez konieczności szkolenia z grafiki. Wykorzystując wbudowane efekty szkicu możesz dodać za pomocą kliknięcia myszy, co zapewni Twojej pracy wrażenie koncepcyjne i artystyczne. Otwiera to drogę do nowych sposobów wykorzystania wizualizacji.

 

5. TWÓRZ WIELKIE PRZESTRZENIE

Wiele programów zmaga się z dużymi modelami lub dużymi obszarami. Wyjątkowa technologia Lumiona sprawia, że doskonale nadaje się do takich zastosowań, jak wizualizacja krajobrazu. Bez wysiłku możesz edytować duże obszary i dodawać dosłownie dziesiątki tysięcy drzew, roślin lub budynków.  Lumion pozwala na tworzenie wizualizacji całych miast!