02 e1556274205537 - Revit26 października 2018
  • LiveSync
  • Modelowanie
  • Revit

Revit

RENDERUJ MODELE Z PROGRAMU REVIT W MGNIENIU OKA

 

Doskonała prezentacja to jeden z najlepszych sposobów na pozyskanie Twojego klienta. Dzięki Lumionowi możesz łatwo i szybko tworzyć obrazy i filmy najwyższej jakości. Specjaliści od projektowania na całym świecie wykorzystują Lumiona do tworzenia szybkich i efektownych wizualizacji i animacji. Ceniony za prostotę pracy, łatwość użycia i ultraszybkie renderowanie, Lumion jest już używany przez 67 ze 100 najlepszych pracowni architektonicznych.

„Szybkie i łatwe renderowanie modeli stworzonych w Revicie”

OPROGRAMOWANIE STWORZONE DLA ARCHITEKTÓW

 

Lumion jest oprogramowaniem do wizualizacji stworzonym dla architektów. Umożliwia szybkie przekształcenie projektów 3D w wizualizacje, animację i panoramy 360.

Projekt możesz ożywić, dodając realistyczne elementy środowiska, materiały, oświetlenie, przedmioty i fascynujące efekty. Lumion jest łatwy do opanowania i prosty w użyciu, więc tworzenie efektownych wizualizacji nie jest już wyłącznie przeznaczone dla ekspertów 3D.

Lumion pozwala spędzać więcej czasu na doskonaleniu projektów i interakcji z klientem, a mniej na przygotowywaniu i oczekiwaniu na rendery. Prosta współpraca z praktycznie każdym pakietem CAD zapewnia szybkie projektowanie  i zmiany modelu. Bardzo szybkie renderowanie pozwala natychmiast prezentować projekty swoim klientom.

Obejrzyj film i zobacz, jak stworzyć najlepsze wizualizacje z modelu przygotowanego w Revit w mgnieniu oka.

 

 

ŁATWY RENDERING MODELI Z REVITA – EXPORT DO LUMIONA

 

Lumion oferuje płynną i bezbłędną obsługę plików Revit. Oferujemy darmową wtyczkę LiveSync, aby wyeksportować Twoje modele z Revita bezpośrednio do Lumiona. Tutorial pokazuje jak szybko i łatwo ponownie załadować zmiany.

Aby uzyskać więcej informacji na temat eksportu z programu Revit, przeczytaj także nasze forum.

 

 

5 NAJWAŻNIEJSZYCH POWODÓW, DLA KTÓRYCH LUDZIE WYBIERAJĄ LUMIONA DO RENDEROWANIA MODELI Z REVITA.

 

1. MOŻESZ ZROBIĆ TO SAMEMU!

Lumion umożliwia każdemu stworzenie filmów i obrazów bez wcześniejszego przeszkolenia. To funkcjonalne narzędzie do tworzenia pięknych wizualizacji 3D. Nie musisz już zlecać wizualizacji oszczędzając czas i pieniądze. Wszystko, czego potrzebujesz, to model 3D, a Lumion zajmie się resztą. Z Lumionem dostajesz wieloletnie doświadczenie ekspertów w dziedzinie grafiki komputerowej przedstawione w łatwy sposób. Lumion współpracuje ze wszystkimi programami do projektowania 3D, takimi jak Revit, SketchUp i ArchiCAD.

 

2. BARDZO SZYBKIE REZULTATY

Lumion pozwala edytować projekt w czasie rzeczywistym. Oznacza to, że możesz ustawić wizualizację w kilka minut i dokonywać szybkich zmian w trakcie pracy, a dzięki temu zaoszczędzić czas. Technologia renderowania przy pomocy kart graficznych pozwala na tworzenie animacji w czasie nieporównywalnie krótszym w stosunku do innych silników renderujących, dzięki temu nie musisz korzystać z  farm renderujących.

 

3. DUŻA BIBLIOTEKA OBIEKTÓW I ROŚLIN

Renderowanie to tylko jedna z rzeczy niezbędnych do stworzenia efektownych wizualizacji. Do tworzenia wspaniałych wizualizacji potrzebne są również piękne przestrzenie, woda, trawa, materiały, rośliny, ludzie, drzewa i wiele innych obiektów. Lumion zawiera ogromną bibliotekę treści z narzędziami, materiałami i efektami artystycznymi. Wszystko jest doskonale zintegrowane, dzięki czemu możesz natychmiast dodawać drzewa, ludzi i inne treści, aby tchnąć życie, oświetlenie i atmosferę w swoje wizualizacje.

 

4. NOWE SPOJRZENIE NA WIZUALIZACJĘ

Ograniczeniami tradycyjnych wizualizacji jest czas rendering, złożoność oprogramowania, skomplikowana edycja grafiki. Lumion dostarcza narzędzia umożliwiające tworzenie wizualizacji i animacji w szybki i prosty sposób bez konieczności szkolenia z grafiki. Wykorzystując wbudowane efekty szkicu możesz dodać za pomocą kliknięcia myszy, co zapewni Twojej pracy wrażenie koncepcyjne i artystyczne. Otwiera to drogę do nowych sposobów wykorzystania wizualizacji.

 

5. TWÓRZ WIELKIE PRZESTRZENIE

Wiele programów zmaga się z dużymi modelami lub dużymi obszarami. Wyjątkowa technologia Lumiona sprawia, że doskonale nadaje się do takich zastosowań, jak wizualizacja krajobrazu. Bez wysiłku możesz edytować duże obszary i dodawać dosłownie dziesiątki tysięcy drzew, roślin lub budynków.  Lumion pozwala na tworzenie wizualizacji całych miast!