O programie

Dowiedz się więcej o programie do wizualizacji Lumion

 

Bez względu na to, jak chcesz zaprezentować swój projekt, Lumion pomoże Ci zrobić to osobiście, szybko i bez specjalnego szkolenia.

Zapomnij o tym, co wiesz o wizualizacjach architektonicznych. Lumion jest inny. To nie jest dodatek ani zadanie, które jest równoległe do tworzenia projektu i wizualizacji. Dzięki programowi Lumion 11, wizualizacja stała się integralną częścią procesu projektowania, działaniem, które inspiruje do śmiałych wizji.
Tchnij życie w wizualizacje z programem Lumion 11, czyniąc proces prostym i przyjemnym od momentu zaimportowania modelu do wyrenderowania pięknego obrazu, wideo lub panoramy 360. Zobaczenie jak prezentuje się twój projekt będzie możliwe na długo przed jego faktycznym zbudowaniem.

Zwizualizuj wszystko, co tylko sobie wyobrazisz

 

Z każdą zmianą koncepcji czy prezentacją na ostatnią chwilę, Lumion dodaje energii twoim profesjonalnym produkcjom, a proces wizualizacji czyni pełnym satysfakcji i pomaga tobie, architektowi, skupić się na tym, co naprawdę ważne.

Odkryj radość tworzenia wizualizacji wypełniając swój projekt majestatycznymi górami, idyllicznymi widokami na morze, urzekającymi lasami, miastami tętniącymi życiem i sennymi przedmieściami. Cokolwiek tylko sobie wyobrazisz, Lumion pomoże ci uchwycić na wizualizacji wrażenia i emocje.

Lumion dostępny jest w 2 wersjach

Lumion dostępny jest w wersji podstawowej oraz w wersji Pro. Lumion w wersji podstawowej zawiera mniejszą liczbę efektów i 1/3 bibliotek.

L11.5 standard 1024x929 - O programie
L11.5 pro 1024x929 - O programie

Uzyskaj piękne rezultaty bez trudu

 

Dzięki Lumionowi łatwo jest pokazać, jak będzie odbierany twój projekt w rzeczywistości oraz jak różnorodne interakcje wywoła między ludźmi, otoczeniem i architekturą. A co najlepsze – nie musisz być ekspertem od wizualizacji, aby tworzyć profesjonalne renderingi gotowe do pokazania klientowi. Prosty i intuicyjny interfejs Lumiona pozwala zaoszczędzić czas, ponieważ opanujesz podstawy i rozpoczniesz renderowanie w mniej niż 15 minut, a ilość dostępnych samouczków i nasza obszerna baza wiedzy zapewnią wsparcie, którego potrzebujesz aby wznieść swoje projekty na nowy poziom.