Zapomnij o tym, co wiesz
o wizualizacjach architektonicznych

Lumion jest inny

Animacje i wizualizacje tak proste jak nigdy

Lumion powstał dla tych, którzy nie chcą zlecać tworzenia wizualizacji grafikom 3d ani tracić czasu na mozolne uczenie się skomplikowanych narzędzi.

Bez względu na to jakiego oprogramowania CAD używasz, wreszcie uzyskasz efekt pięknych, realistycznych wizualizacji. Nawet jeśli nie masz żadnego doświadczenie w renderowaniu!

Zwizualizuj wszystko, co sobie wyobrazisz, gdy tylko chcesz

Zmiany koncepcji, nawet wielkokrotne, czy prezentacja na ostatnią chwilę – to żaden problem. Nie tracisz efektów swojej pracy, zmiany są łatwe na każdym etapie projektowania, a rendering trwa sekundy. Łatwo robić różne wersje, podejmować decyzje i sprawnie komunikować się z zespołem lub klientem.

Twórz wizualizacje w 5 krokach

Intuicyjny interfejs, przyciski, suwaki, technika przeciągnij i upuść. Realistyczną wizualizację zrobisz w pięciu prostych krokach:

  1. Zaimportuj projekt
  2. Dodaj materiały
  3. Stwórz otoczenie
  4. Dodaj obiekty
  5. Nałóż efekty i wyrenderuj

Obejrzyj tutorial by zobaczyć jak powyższy workflow odmieni twoje doświadczenie projektowania.

Nareszcie piękne rezultaty bez trudu

Dzięki programowi Lumion łatwo jest pokazać, jak będzie odbierany twój projekt w rzeczywistości oraz jak różnorodne interakcje wywoła między ludźmi, otoczeniem i architekturą. A co najlepsze – nie musisz być ekspertem od wizualizacji, aby tworzyć profesjonalne renderingi gotowe do pokazania klientowi.

Prosty i intuicyjny interfejs programu Lumion pozwala zaoszczędzić czas, ponieważ opanujesz podstawy w mniej niż 15 minut. Ilość dostępnych samouczków i nasza obszerna baza wiedzy zapewnią wsparcie, którego potrzebujesz aby wznieść swoje projekty na nowy poziom.

Dowolny kontekst na wyciągnięcie ręki

Bez względu lokalizację czy historię, którą chcesz opowiedzieć, Lumion pozwala stworzyć świat osadzony w kontekście i wypełnić projekt atmosferą i emocjami. W każdej scenerii, przy każdym nastroju czy porze roku, możesz ukazać swój projekt architektoniczny we wciągającym otoczeniu. Zaproś innych do wejścia w stworzony przez Ciebie świat i podziwiaj jego możliwości.

Uchwyć drobiazgi otaczającego nas życia

To właśnie detale mają znaczenie. Pomagają zakotwiczyć projekt w czasie i miejscu, a także nadają przestrzeni poczucie skali i potencjału. Lumion zapewnia szeroki wachlarz możliwości, aby z zaskakującą szczegółowością pokazać swoje projekty. Dzięki zróżnicowanej bibliotece materiałów, przedmiotów, postaci i elementów natury możesz stworzyć wciągające i niezapomniane wrażenia, które ożywią Twój projekt.

Twórz wspólne doświadczenia wizualne

Niezwykła szybkość i intuicyjność środowiska 3D programu Lumion ułatwiają poszukiwanie i wprowadzanie pomysłów w życie – bez zbędnego marnowania czasu. Od pierwszej oceny projektu po wielką prezentację, Lumion tworzy wizualne podstawy, na których mogą bazować klienci, współpracownicy i inni uczestnicy procesu projektowego, inspirując wszystkich zaangażowanych.

Lumion jest dostępny w dwóch wersjach

Lumion dostępny jest w wersji Standard oraz Professional.
Lumion w wersji standardowej zawiera mniejszą liczbę efektów i 1/3 bibliotek.

Lumion Standard

Lumion Professional

Poznaj możliwości tworzenia wizualizacji w programie Lumion

Custom ies spotlights | Lumion interior rendering

Jak tchnąć życie w projekt

Zastanawiasz się, w jaki sposób Lumion pozwala architektom tchnąć życie w ich projekty CAD i modele 3D? Sprawdź, co napędza Lumion.

Wyświetl wymagania systemowe

Lumion wymaga szybkiej karty graficznej, dużej ilości pamięci systemowej i sprzętu wysokiej klasy. Dowiedz się więcej o sprzęcie, który jest potrzebny do optymalnego renderowania.

Bezproblemowa integracja. Płynna wydajność

Kompatybilny z każdym liczącym się programem 3D i CAD

Lumion zapewnia pełną i stabilną kompatybilność ze wszystkimi głównymi programami do projektowania i modelowania używanymi przez architektów. Modele 3D, pliki CAD, obiekty BIM i inne – Lumion ułatwia importowanie (i ponowne importowanie) każdego istotnego szczegółu do wizualizacji.

Wszystko zostało zaprojektowane tak, aby zaoszczędzić twój czas

Modeluj podczas renderowania; renderuj podczas modelowania. Dzięki funkcji Lumion LiveSync możesz zaoszczędzić jeszcze więcej czasu, tworząc połączenie w czasie rzeczywistym z większością wiodących programów CAD. Kiedy więc na bieżąco zmieniasz model, możesz natychmiast zwizualizować rezultat.