Lumion 9

LUMION 9.5
Ożywione otoczenie. Piękne przestrzenie. Renderowane w sekundy.

 

Lumion od zawsze starał się na nowo definiować, jaki powinien być rendering: szybki, bezstresowy, z wyjątkowym rezultatem. Teraz, z Lumionem 9, nie tylko poczujesz przestrzeń. Błyskawicznie tchniesz w swój projekt życie, tworząc jednocześnie fotorealistyczne otoczenie dla niego szybciej niż kiedykolwiek.
Dodaj jednym kliknięciem Realistyczne Niebo, aby rzucić nowe światło na swoją scenę i szybko stworzyć unikalny styl dla twoich projektów. Pozwól, aby realistyczny deszcz podkreślił przytulne przestrzenie, które możesz teraz ozdobić włochatym dywanem, czy miękkimi kocami. Zastosuj nowy edytowalny materiał z trawą 3D, aby uzyskać bliskie rzeczywistości ujęcie ogrodu i niemalże poczuć pod stopami świeżo ścięty trawnik.
Nowe, usprawnione narzędzia do budowania pomogą ci tworzyć rozbudowane sceny w minuty. Dodaj do tego powalającą prędkość renderingu, a olśniewające wizualizacje i filmy staną się dostępne na wyciągnięcie ręki w każdym z twoich projektów. Użyj Lumiona 9, aby pokazać autentyczne piękno twoich projektów i by wytworzyć prawdziwą więź z klientem.

facebook post1200x628px no text - Lumion 9

LUMION 9.5 – CO NOWEGO?

Lumion 9.5 przynosi wiele nowości! W wersji Lumion 9.5 nowości znajdziesz głównie w bibliotece.
Nowe materiały i obiekty 3D, dzięki którym nadasz realizmu swoim projektom.

52 Nowe tekstury

34 tekstury drewna (parkiet, powierzchnia zewnętrzna itp.)
15 tekstur z cegły
2 tekstury blachy
1 wiklinowa tekstura

121 nowych obiektów i 14 drzew

14 drzew bez liści (w tym 3 krzewy)
96 obiektów zorientowanych na obiekty (pnie drzew, gałązki, gałęzie, pnie itp.)
25 doniczek (wewnątrz / na zewnątrz)

Optymalizacja oprogramowania

Wersja Lumion 9.5 została zoptymalizowana.
Dla entuzjastów fotogrametrii łatwiej będzie importować tekstury w 16K.
Importowanie plików DAE jest szybsze i łatwiejsze.
Możliwe jest użycie kilku adresów e-mail w MyLumion.
Tryb materiału jest nieco bardziej wydajny

LUMION 9 - NAJWAŻNIEJSZE NOWOŚCI

REALISTYCZNE OTOCZENIE, PRAWDZIWE PIĘKNO. RENDEROWANE SZYBCIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK.

Lumion 9 przynosi nam Realistyczne Niebo HDRI. Wybierz jedno i obserwuj, jak świetnie współpracuje z nowym efektem Światła Dziennego, aby rzucić nowe światło na twój obiekt i umieścić go w sugestywnym kontekście, fantastycznie zespalając z tłem.

DOTYK, ZAPACH I CZUCIE W URZEKAJĄCYCH WIZUALIZACJACH ARCHITEKTONICZNYCH.

Nowe wysokorealistyczne Materiały Włochate i Trawa 3D upiększą twoje projekty przyciągając uwagę klientów, którzy z łatwością będą mogli wyobrazić sobie ich dotyk, zapach i dźwięk.

*Lumion zawiera około 1/3 z całkowitej liczby obiektów w bibliotece, podczas gdy Lumion Pro zawiera pełną bibliotekę.

SZYBKO BUDUJ WIARYGODNE OTOCZENIE DLA NIEWIARYGODNIE PIĘKNYCH WIZUALIZACJI.

Lumion 9 podnosi poprzeczkę w dziedzinie szybkości i łatwości budowania kontekstu dla twojego modelu. Funkcje takie jak LiveSync pozwalają na jednoczesny rendering w czasie rzeczywistym z popularnymi programami do modelowania począwszy od Revita, przez SketchUp, ArchiCAD, a teraz również Rhino.

Lumion 9 przynosi również wiele innych funkcji i setki nowych obiektów do biblioteki. I nieważne, czy pracujesz nad prostym domkiem, gęstym ogrodem, czy intensywną zabudową miejską, udoskonalona metodyka dla początkujących, usprawnione narzędzia budowania sceny i uproszczona biblioteka w Lumionie 9 pomogą ci przejść od gołego modelu 3D do olśniewających wizualizacji w rekordowym czasie.