Lumion 10

Tchnij życie w modele 3D. Zaproś wszystkich do podziwiania piękna Twoich projektów.

 

Lumion 10 bazuje na tradycji, w której wizualizacja 3D stanowi bezstresową część procesu projektowania architektonicznego. Po prostu wyobraź sobie swój projekt, a Lumion błyskawicznie pomoże ożywić Twoją wizję. Wszyscy zobaczą piękno stworzonego przez Ciebie projektu umieszczonego w jego naturalnym, żywym otoczeniu. Z nowymi funkcjami i narzędziami, łatwiej niż kiedykolwiek zaprezentujesz projekt domu czy biurowca ze wszystkimi detalami,
pokażesz wnętrze z piękną grą świateł i cieni, wykreujesz ożywioną przestrzeń krajobrazową, czy miejską. Dziesięć wersji programu Lumion – dekada niezawodnego i intuicyjnego oprogramowania do wizualizacji. Stworzonego specjalnie dla Ciebie – architektki i architekta. Sprawdź najnowsze opcje, narzędzia i efekty dostępne w wersji Lumion 10.

Czasami okazuje się, że idealne miejsce do wypoczynku na zewnątrz jest tak blisko, jak twój własny ogród. Teraz, wraz z wydaniem Lumion 10.5, możesz odmienić wygląd swoich projektów dzięki 67 nowym, wysokiej jakości modelom do ogrodów, tarasów, balkonów i innych przestrzeni otwartych (niektóre tylko w wersji Pro).

Dzięki nowym roślinom doniczkowym, koszom wiklinowym i lampom ogrodowym projekt części wypoczynkowej nabierze życia i stanie się przytulnym miejscem spotkań. Także w ciepłe, gwieździste wieczory wokół paleniska. Pozwól poczuć swoim klientom atmosferę słonecznego pikniku w ich własnym ogrodzie dzięki nowym stołom, krzesłom i innym meblom.

W połączeniu z dostępną już biblioteką Lumion zawierającą ponad 5.600 modeli i 1.200 materiałów, 67 nowych modeli sprawia, że jeszcze łatwiej zaaranżujesz przestrzeń za pomocą realistycznych obiektów, zapewniając płynne przejście z wnętrza na zewnątrz oraz od architektury do natury.

Lumion 10 - najważniejsze nowości

Stwórz dialog pomiędzy projektem architektonicznym a jego przyszłym otoczeniem.

Tchnij życie w swoje wizualizacje. Uchwyć ducha swoich projektów.

Niezawodne narzędzia i efekty do wizualizacji 3D służące usprawnieniu Twojej pracy i pomagające Ci osiągać więcej.