Co nowego? 11.0

 

Tchnij życie w wizualizacje z programem Lumion 11

Lumion 11 - najważniejsze nowości

Zamknij oczy i wyobraź sobie, że oglądasz na żywo budowę twojego projektu. Co widzisz? Co czujesz?

Z programem Lumion 11 zrealizowanie twojej wizji projektu nigdy nie było łatwiejsze. Nowe opcje jak np. widoki prostokątne, minimalizują wysiłek niezbędny do stworzenia rzutów i przekrojów pełnych życia, kolorów i własnego, niepowtarzalnego stylu. Dzięki animowanemu pojawianiu się obiektów możesz pokazać jak części budynku łączą się i wchodzą w interakcje, budując dialog z widzem.

 

Podkreśl wyjątkowość swoich projektów

Dzięki programowi Lumion 11, wizualizacja stała się integralną częścią procesu projektowania, działaniem, które inspiruje do śmiałych wizji.

 

 

 

Uchwyć niuanse rzeczywistości w swoich projektach

Z Lumionem możesz pokazać piękno życia w swoich projektach. Z łatwością zwizualizujesz nastrój deszczowego dnia, leniwych niedzielnych poranków, chwile z życia Nowego Jorku, czy spokoju wsi.

 

Nowe obiekty i materiały

 

Ciesz się prostszą organizacją procesu tworzenia wizualizacji

Lumion idealnie pasuje do twojego stylu pracy i utrwalonych praktyk począwszy od pierwszych szkiców, aż po końcową dokumentację twojego projektu. Lumion jest prosty do nauczenia i łatwy w użyciu. Sprawia, że proces tworzenia wizualizacji daje satysfakcję i jest radosnym doświadczeniem.

 

Opracuj swoją wizję projektu bez trudu

Lumion jest integralną częścią procesu projektowania zapewniając szybkość i inspiracje, gdy przechodzisz od pomysłu do realizacji wybudowanego obiektu lub terenu zielonego.

 

Jeszcze większy realizm w oświetleniu obiektów, zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz
Zmiany u podstaw