Sprawdź nowe funkcje w Lumion 12.3!

Dzięki programowi Lumion możesz łatwo dodać do swoich renderów przyciągające wzrok szczegóły i zapierającą dech w piersiach atmosferę, których stworzenie w innym przypadku zajęłoby wiele godzin. Teraz Lumion 12.3 posuwa tę ideę o krok dalej. Ponieważ to właśnie detale sprawiają, że projekt nabiera życia. To właśnie szczegóły pozwalają klientom i współpracownikom zanurzać się w doświadczeniu, które można poczuć i zapamiętać.

W Lumion 12.3 odkryjesz kilka nowych funkcji, które jeszcze bardziej ułatwiają wypełnianie sceny szczegółami i sprawiają, że wizualizacje ożywają.

Nastrojową poświatę światła wolumetrycznego możesz teraz nadać także światłom typu omni. Jest to idealne rozwiązanie, gdy chcesz pokazać subtelne promienie pochodzące od świateł wypełniających lub punktowych.

Z Lumion 12.3 możesz także importować własne naklejki na powierzchnie, błyskawicznie dodając do swoich projektów elementy murali, graffiti lub innych dzieł sztuki.

Teraz możesz również dodać dodatkowy akcent personalizacji dzięki niestandardowym tablicom rejestracyjnym. Prześlij jeden lub wiele obrazów i utwórz własną tablicę rejestracyjną. Wystarczy jedno kliknięcie, aby wszystkie pojazdy wpisywały się w lokalizację projektu.

W Lumion 12.3 pojawiły się także nowe animacje roślin. Te wcześniej statyczne obiekty ożywają, tworząc kontekst dla bardziej energicznych, żywych animacji.