Webinar: Jak tworzyć rendery, które pokocha Instagram (i klienci)

Jakie błędy popełniają architekci, którzy sami tworzą wizualizacje? Czy małemu biuru opłaca się inwestować w Instagrama? Karolina Taraszkiewicz i Agnieszka Malinowska z KaraTe Project udowadniają, że tak. Ich profile na Instagramie, Facebooku i Youtube, skupiły ponad 22 000 fanów, dzięki czemu wreszcie zaczęły docierać do klientów z całego kraju. Razem z Rafałem Pankowskim z Lumion pokażą, jak tworzyć rendery, które pokocha Internet. Ich bezpłatny webinar już 29 czerwca.
Na webinarze „Jak tworzyć rendery, które pokocha Instagram (i klienci)” architektoniczne influencerki z KaraTe Project odkryją swój warsztat wizualizacji. Razem z ekspertem wizualizacji z firmy Lumion, Rafałem Pankowskim, rozłożą na części pierwsze jeden ze swoich renderów. Na oczach publiczności, na żywo, pokażą transformację wizualizacji: od słabego obrazka, na którym jest wiele, często popełnianych przez architektów błędów, po wysokiej jakości render, który nadaje się do publikacji na Instagramie.

Agenda Webinaru: 
Jak tworzyć rendery, które pokocha Instagram
29 czerwca, godzina 11:00

 

  • o 1 błędzie, który popełnia prawie każdy początkujący wizualizator
  • jak poprawnie tworzyć odbicia w szybach
  • jak wizualizować realistycznie, ale „na leniucha” 😉
  • jak zepsuć wizualizację by naturalniej wyglądała
  • o 1 „ukrytej funkcji” w Lumion, której nie znają nawet zaawansowani użytkownicy programu
  • o ulubionych funkcjach Lumion, które poleca KaraTe Project
  • o sekrecie Lumion Mastera, który usprawni ci pracę (nie znało go nawet KaraTe Project)

Co różni przeciętną wizualizację od wybitnej? Jak pracować, by nie harować?

Czy można na tyle szybko budować fotorealizm i nastrój by robić to prowadząc samemu biuro? Rafał Pankowski, Lumion Master, który od 15 lat działa w branży arch-vis, zdradzi kilka mniej oczywistych, a bardzo łatwych, funkcji programu.

Paradoksalnie łatwość programu Lumion czasem przeszkadza w wybitnych efektach. Dlaczego? Część użytkowników korzysta tylko z podstawowych, gotowych ustawień i klika render. Uzyskują lepszą wizualizację od tej z wbudowanego w programie CAD/BIM silnika renderującego, ale przy minimalnym wysiłku mogą uzyskać radykalnie lepsze rezultaty. Robimy webinar także z myślą o nich.

Rafał Pankowski

Lumion Polska

Na koniec webinaru planujemy sekcję Q&A więc będzie można zadać swoje pytanie zarówno o wizualizacje jak i o to jak prowadzić komunikację biura w mediach społecznościowych.

Dzięki Lumionowi i dzięki temu, że pozwolił nam rozwinąć nasze media społecznościowe, docieramy wreszcie do klientów z całej Polski.

Karolina Taraszkiewicz

KaraTe Project

W Lumion tworzymy wizualizacje już na etapie koncepcji. Łatwo się wyciąga tyle ujęć, ile potrzeba by klient zrozumiał wizję projektu. Praca idzie gładko, jest mniej poprawek i mniej stresu – zarówno dla klienta (bo lepiej wyobraża sobie swój dom i wie czego potrzebuje) jak i dla nas, bo wiemy, że projekt idzie w dobrym kierunku.

Agnieszka Malinowska

KaraTe Project

Dołożymy starań abyś po webinarze miał tylko jeden problem. Aby tylko klient nie dowiedział się jak szybko wprowadzasz zmiany do projektu! 😉

Webinar organizujemy wspólnie z Murator Plus.

Zainteresowała Cię historia KaraTe Project? Zastanawiasz się czy konto na IG przekłada się na fajne zlecenia? Dowiedz się więcej o tym jak zdobyły popularność tu link do artykułu