Webinar: Jak renderować (i nie harować)?

Wizualizacje modeli 3D proste jak nigdy dotąd

Jesteś zapracowanym architektem, projektantem bądź inżynierem i nie masz czasu na naukę trudnych programów? Coraz szybsze tempo prac projektowych wymaga coraz szybszych renderów, często w dużych ilościach. Tworzenie wizualizacji w technologii GPU nie tylko to umożliwia, ale także pozwala zyskać dwa razy więcej czasu na projektowanie. 6 grudnia Rafał Pankowski, nasz specjalista arch-vis z Lumion,  pokaże jak zoptymalizować proces tworzenia renderów, aby robić je samodzielnie, z przyjemnością i przede wszystkim – w ekspresowym tempie.

Najlepszy moment by przyspieszyć swój proces projektowy

Jeśli już od jakiegoś czasu myślisz o tym, jak przyspieszyć tworzenie renderów, to teraz jest najlepszy moment na zmianę. Lumion właśnie wprowadził subskrypcję i w związku z tym do 31 grudnia można kupić program w ofercie promocyjnej. Zapisz się na darmowy webinar Jak renderować (i nie harować)? i zobacz co zyska Twój proces projektowy gdy przejdziesz na silnik renderujący Lumion.

Po co się męczyć skoro jest Lumion?

Program Lumion jest znany z bezkonkurencyjnej intuicyjności i łatwości obsługi. Nasi użytkownicy twierdzą, że interfejs można opanować w 15 minut i nie wymaga żadnych umiejętności graficznych. Szablony, zestawy efektów, suwaki i technika przeciągnij i upuść – wszystko to sprawia,  że w kilku kliknięciach można budować realistyczne efekty wizualizacyjne.

Poznaj ekspresową metodę wizualizacji z Lumion

Aby tworzenie renderów przebiegło jeszcze sprawniej Lumion rekomenduje metodę pracy opartą o 5 kroków. Poznaj te kroki i twórz wizualizacje bez angażowania grafika 3D!

Agenda Webinaru
Jak renderować (i nie harować)?
6 grudnia, godzina 11:00

Tworzenie Wizualizacji w 5 krokach z Lumion:

Krok 1 – Import Modelu
Krok 2 – Błyskawiczny Dobór Materiałów
Krok 3 – Ułatwione Budowane Otoczenia
Krok 4 – Szybkie Wypełnianie Sceny Modelami
Krok 5 – Dodanie Gotowych Stylów & Błyskawiczny Rendering

Prowadzący Webinar:
Rafał Pankowski
CEO Lumion Polska, architekt, grafik 3D.

Jako oficjalny dystrybutor programu Lumion na Polskę od 12 lat propaguje rendering GPU wśród projektantów i architektów.

Liczba miejsc na webinar ograniczona – zapisz się już teraz: