Lumion 12 jest już dostępny!

Dzięki nowym funkcjom i ulepszonemu procesowi budowania scen, Lumion 12 pomaga architektom tchnąć życie w ich pomysły i komunikować się w sposób przejrzysty i pełen emocji.

Nowy efekt Wolumetryczne Światła Kierunkowe wprowadza jeszcze więcej emocji i dodaje niezwykłej atmosfery do całej sceny, zwłaszcza w połączeniu z efektem Realistycznego Nieba, mgły lub opadów deszczu i śniegu.

Dzięki nowemu narzędziu Temperatura Barwowa Światła, możesz korzystać ze skali Kelvina, która mierzy kolory od ciepłych (3000 K) do zimnych (7000 K), by w ciągu kilku sekund za pomocą oświetlenia wykreować przytulny i zachęcający nastrój wnętrza lub stworzyć wyraziste i orzeźwiające oświetlenie na zewnątrz.

Nowe rejestracje samochodowe w programie Lumion 12 to mały, ale niezwykle istotny detal, który pomaga zakotwiczyć Twój projekt w konkretnym miejscu. Lumion 12 oferuje różne style tablic rejestracyjnych z 10 różnych krajów oraz ze wszystkich 50 stanów USA.

Ponadto, Lumion 12 oferuje nowe obiekty natury uszczegółowionej, w tym szereg niezwykle szczegółowych krzewów, źdźbeł trawy, chwastów, pałek i innych małych roślin, które pozwolą uchwycić pełnię i żywotność prawdziwych krajobrazów.