#
Wstecz

Jak tworzyć wizualizacje na potrzeby Instagrama

by | October 16, 2023 | Architektura krajobrazu, Blog

Sekrety Lumion Mastera i użytkowników programu Lumion

Zapytaliśmy użytkowników Lumion, którzy z sukcesem prowadzą swoje konta na IG – jakie wizualizacje i jakie treści rezonują u nich najlepiej. Zapraszamy na prezentację i sesję Q&A o tworzeniu wizualizacji na potrzeby Instagrama. Opowiemy o tym, jak tworzyć wizualizacje, by przykuwać uwagę i budować swoją markę w sieci. Szczególnie brakuje Ci czasu czasu na social media! Nasza prezentacja na archiDAY już 8 listopada o godzinie 16.00 w ramach targów Warsaw Home. Wstęp wolny.

Instagram to medium, które pozwala skutecznie budować markę biura architektonicznego i to bez żadnych kosztów na reklamę. Co raz więcej architektów potrafi w nim budować widoczność i skutecznie docierać do klientów. Wielu twórców jednak ma opory by wejść w ten kanał komunikacji lub wykorzystuje go nieumiejętnie.

Czy potrafisz na tyle szybko tworzyć wizualizacje by móc często pokazywać się w Internecie? Czy Twoje rendery są na tyle dobre by wiernie oddawały Twoją wizję projektu? Czy wiesz jakich błędów unikać przy tworzeniu wizualizacji? Poznaj najlepsze praktyki tworzenia wizualizacji, aby zacząć aktywnie budować swoją markę w Internecie. Zapraszamy!

Kiedy: 8 listopada (środa), godzina 16.00
Gdzie: Warszawa, PTAK WARSAW EXPO (NADARZYN, Aleja Katowicka 62)
Czas trwania: 1 godzina
Cena: 0 zł (warunek konieczny – bezpłatna rejestracja na targi Warsaw Home & Contract)


Prowadzący:

  • Rafał Pankowski
    Szef zespołu Lumion Polska, architekt, grafik 3D, dystrybutor programu Lumion na Polskę
  • Joanna Wojdyło
    Dyrektorka marketingu Lumion Polska, strateżka marketingowa

Kliknij w link poniżej aby odebrać bilet na targi:
https://warsawhome.eu/autumn-edition/

Zobacz więcej