Lumion LiveSync® for AutoCAD®

Poznaj renderowanie w czasie rzeczywistym dzięki wtyczce LiveSync dla programu AutoCAD

Uchwyć projekty AutoCAD w ich najpiękniejszym świetle

Lumion to program do wizualizacji 3D stworzony specjalnie dla architektów, a jeśli do modelowania 3D używasz programu Autodesk AutoCAD®, Lumion pomoże Ci ożywić Twoje projekty.

Teraz już zawsze możesz oglądać swój model AutoCAD w zachwycającym, realistycznym środowisku Lumion, z dokładnie odwzorowanym światłem i cieniem

umiejscowiony w konkretnym otoczeniu takim jak miejska dzielnica lub wiejski krajobraz, a także pięknymi, realistycznymi materiałami.

Możesz także skonfigurować renderowanie w czasie rzeczywistym dzięki wtyczce Lumion LiveSync® for AutoCAD®, dostępnej w programie Lumion. Więcej informacji o LiveSync dla AutoCAD znajdziesz poniżej.

Projekt modelu autorstwa Van Manen.

Czym jest Lumion LiveSync® for AutoCAD®?

Dzięki wtyczce LiveSync for AutoCAD, dostępnej od wersji Lumion 10.3, możesz mieć podgląd w czasie rzeczywistym modelu AutoCAD 3D w zapierających dech w piersiach, w pełnych kontekstach dostępnych w programie Lumion.

Bezpłatna wtyczka Lumion LiveSync umożliwia jednoczesne połączenie w czasie rzeczywistym między modelem 3D w programie AutoCAD i programem Lumion (od wersji 10.3).

Zmień kształt modelu w programie AutoCAD, aby sprawdzić zmodyfikowany projekt, a natychmiast zobaczysz, że model został zaktualizowany w Lumionie. Dzięki takiemu widokowi modelu możesz zobaczyć go w pięknym, żywym otoczeniu i sprawdzić, w jaki sposób decyzje projektowe wpłyną na wygląd i działanie projektu w jego rzeczywistym kontekście.

Najważniejsze funkcje LiveSync® for AutoCAD®

  • Renderowanie w czasie rzeczywistym z programami AutoCAD i Lumion
  • Zawsze oglądaj wysokiej jakości wizualizacje podczas pracy
  • Zmień model 3D w programie AutoCAD i natychmiast zobacz zmiany w programie Lumion
  • Przekształcaj materiały AutoCAD w piękne materiały Lumion
  • Nadaj swojemu modelowi 3D realistyczną oprawę za pomocą elementów takich jak ludzie, samochody, meble, woda, drzewa, pogoda i inne
  • Twórz fascynujące obrazy, filmy i panoramy 360
  • Zobacz swój model z efektami stylów i innymi efektami wizualnymi dzięki jednemu kliknięciu

Poznaj wtyczkę LiveSync® for AutoCAD®dzięki samouczkowi:

Wskazówki dotyczące importowania modeli dla użytkowników programu AutoCAD

Oprócz renderowania w czasie rzeczywistym za pomocą wtyczki LiveSync dla AutoCAD, która jest dostępna od wersji Lumion 10.3, nasz program może także szybko i bezproblemowo importować zapisany plik AutoCAD .DWG. Po zaimportowaniu modelu i pracy nad projektem Lumion można łatwo ponownie zaimportować model bez utraty jakichkolwiek zapisanych prac.

Aby dowiedzieć się więcej na temat wytycznych dotyczących importowania modelu do programu AutoCAD, a także zapoznać się z kilkoma wskazówkami, które mogą zwiększyć wygodę korzystania z programu AutoCAD do wizualizowania w Lumionie odwiedź Bazę wiedzy.

Lumion jest używany przez architektów w ponad 100 krajach i przez 72 ze 100 najlepszych firm architektonicznych na świecie.

W oparciu o
 Top 100 World Architects
dane na styczeń 2019 r.